JAROSŁAW KALENDARZ 2023

Już w sprzedaży! Kalendarz na 2023 rok z motywami Jarosławia do nabycia w Centrum Informacji Turystyczno-Kulturalna w Jarosławiu (ul. Rynek 5) oraz w Punkcie Informacji Turystycznej w Galerii Stara Ujeżdżalnia!

Motywem przewodnim kalendarza ściennego są tematy z cyklu „Czy wiesz, że…”, które spotkały się z największym zainteresowaniem na facebookowym profilu Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. To ciekawostki związane z miastem, anegdoty z jego historii oraz odkrywane, mało znane fakty z dziejów Jarosławia. Wszystko przyozdobione niezwykłymi, pełnymi uroku fotografiami autorstwa Tomasza Turonia oraz materiałami archiwalnymi. Kalendarz łączy piękno form z ciekawymi treściami. Stanowi doskonały prezent dla miłośników Jarosławia, a także tych, którzy wyjątkowo cenią wrażenia estetyczne.
Wydawnictwo dostępne w dwóch formatach w cenie 15 zł i 23 zł.
Zapraszamy do zakupów!

Galeria

  • Motywem przewodnim kalendarza ściennego są tematy z cyklu „Czy wiesz, że…”, które spotkały się z największym zainteresowaniem na facebookowym profilu Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. To ciekawostki związane z miastem, anegdoty z jego historii oraz odkrywane, mało znane fakty z dziejów Jarosławia. Wszystko przyozdobione niezwykłymi, pełnymi uroku fotografiami autorstwa Tomasza Turonia oraz materiałami archiwalnymi. Kalendarz łączy piękno form z ciekawymi treściami. Stanowi doskonały prezent dla miłośników Jarosławia, a także tych, którzy wyjątkowo cenią wrażenia estetyczne. Wydawnictwo dostępne w dwóch formatach w cenie 15 zł i 23 zł.