Data publikacji: 03/06/2022

Jarosławskie Lato Rowerowe

1 sierpnia będziemy witać na premii lotnej w  Jarosławiu uczestników kolarskiego wyścigu Tour de Pologne, ale to nie koniec rowerowych atrakcji w naszym mieście!

Przed nami sporo atrakcji dla rowerzystów, sympatyków tego sportu, na czele z miłośnikami Tour de Pologne, słynnego wyścigu, który zawita do Jarosławia, jako miasta premii lotnej, 1 sierpnia! Już dziś zapraszamy do udziału w wydarzeniach i akcjach towarzyszących!

3 czerwca
Światowy Dzień Roweru – Uczniowski Piknik Rowerowy w Szkole Podstawowej nr 9


11 czerwca
Rodzinna Turystyczna Wycieczka Rowerowa na Roztocze


1 – 24 lipca
Jednośladem po Jarosławiu – Rowerowy konkurs dla dzieci


30 lipca
Rowerowy Show Krystiana Herby
Miejski Rajd Rowerowy dla każdego,
Wyścig malucha,
Miasteczko rowerowe


1 sierpnia
79. Tour de Pologne – Premia Lotna III Etapu


Sierpień
Rajd Rowerowy Jarosław – Mołodycz

Wrzesień
Jarosławski Piknik Rowerowy


Galeria

  • 1 sierpnia będziemy witać na premii lotnej w  Jarosławiu uczestników kolarskiego wyścigu Tour de Pologne, ale to nie koniec rowerowych atrakcji w naszym mieście! Przed nami sporo atrakcji dla rowerzystów, sympatyków tego sportu, na czele z miłośnikami Tour de Pologne, słynnego wyścigu, który zawita do Jarosławia, jako miasta premii lotnej, 1 sierpnia! Już dziś zapraszamy do udziału w wydarzeniach i akcjach towarzyszących! 3 czerwca Światowy Dzień Roweru – Uczniowski Piknik Rowerowy w Szkole Podstawowej nr 9 11 czerwca Rodzinna Turystyczna Wycieczka Rowerowa na Roztocze 1 – 24 lipca Jednośladem po Jarosławiu – Rowerowy konkurs dla dzieci 30 lipca Rowerowy Show Krystiana Herby Miejski Rajd Rowerowy dla każdego, Wyścig malucha, Miasteczko rowerowe 1 sierpnia 79. Tour de Pologne – Premia Lotna III Etapu Sierpień Rajd Rowerowy Jarosław – Mołodycz Wrzesień Jarosławski Piknik Rowerowy