Kalendarz „Jarosław 2024”

  • Już jest! Kalendarz „Jarosław 2024” dostępny w sprzedaży! Najnowsze wydawnictwo Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu do nabycia w Informacja Turystyczno-Kulturalna w Jarosławiu (ul. Rynek 5) oraz w Punkcie Informacji Turystycznej w Galerii Stara Ujeżdżalnia! Motywem przewodnim przyszłorocznego kalendarza ściennego jest oczywiście Jarosław – jego niezwykłe miejsca, pełne historii, tradycji i niepowtarzalnego uroku – wszystko to ujęte w niesamowite kolaże. Autorami pięknych fotografii są znani jarosławscy artyści: Tomasz Turoń, Norbert Krysa i Damian Bereza. Wydawnictwo stanowi doskonały prezent dla miłośników Jarosławia, a także tych, którzy wyjątkowo cenią wrażenia estetyczne. Wydawnictwo dostępne w cenie 25 zł. Zapraszamy do zakupu stacjonarnie lub wysyłkowo w Centrum Informacji Turystyczno-Kulturalnej w Jarosławiu (ul. Rynek 5, tel.: 16 624 89 89 / 881 500 889)

Już jest! Kalendarz „Jarosław 2024” dostępny w sprzedaży!

Najnowsze wydawnictwo Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu do nabycia w Informacja Turystyczno-Kulturalna w Jarosławiu (ul. Rynek 5) oraz w Punkcie Informacji Turystycznej w Galerii Stara Ujeżdżalnia!
Motywem przewodnim przyszłorocznego kalendarza ściennego jest oczywiście Jarosław – jego niezwykłe miejsca, pełne historii, tradycji i niepowtarzalnego uroku – wszystko to ujęte w niesamowite kolaże.
Autorami pięknych fotografii są znani jarosławscy artyści: Tomasz Turoń, Norbert Krysa i Damian Bereza.
Wydawnictwo stanowi doskonały prezent dla miłośników Jarosławia, a także tych, którzy wyjątkowo cenią wrażenia estetyczne.
Wydawnictwo dostępne w cenie 25 zł.
Zapraszamy do zakupu stacjonarnie lub wysyłkowo
w Centrum Informacji Turystyczno-Kulturalnej w Jarosławiu
(ul. Rynek 5, tel.: 16 624 89 89 / 881 500 889)