Data publikacji: 03/06/2022

Twoja reklama na Dniach Jarosławia!

Chcesz, aby ludzie poznali Twoją firmę? A może szukasz nowych klientów? Zareklamuj się na tegorocznych Dniach Jarosławia!

 

REKLAMA podczas Dni Jarosławia

2–3 lipca 2022

! Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23 % !

I Reklama na telebimie

Spot reklamowy na telebimie*

 • czas trwania spotu: 30 s – 90 s
 • minimalna ilość wyświetleń: 5 emisji/dzień**
 • format obrazu: 4:3
 • preferowany format pliku: .mp4, .avi
 • spot bez dźwięku
 • cena: 700 zł netto / 2 dni

 

Grafika reklamowa na telebimie*

 • czas wyświetlania: 30 s
 • minimalna ilość wyświetleń: 5 emisji/dzień**
 • format obrazu: 4:3
 • preferowany format pliku: .jpg, .png
 • tryb kolorystyczny: RGB
 • cena: 500 zł netto / 2 dni

* pliki należy dostarczyć do siedziby Organizatora najpóźniej 4 dni przed wydarzeniem, tj. do 28.06.2022 r.

** rzeczywista liczba wyświetleń może być wyższa

II Stoisko reklamowe

 • powierzchnia stoiska do 12 m²
 • Organizator nie zapewnia stoiska
 • stoisko w miejscu wskazanym przez Organizatora
 • dodatkowa możliwość kolportażu ulotek na terenie całego wydarzenia
 • cena: 500 zł netto / 1 dzień

 

III Kolportaż ulotek

 • możliwość kolportażu ulotek na terenie całego wydarzenia
 • cena: 200 zł netto / 1 dzień

 

IV Baner *

 • maksymalny wymiar banneru: 2 m szerokość, 1 m wysokość
 • w miejscu wskazanym przez Organizatora
 • Organizator nie zapewnia materiałów reklamowych
 • cena: 300 zł netto / 1 dzień

* baner/banery należy dostarczyć do siedziby Organizatora najpóźniej 4 dni przed wydarzeniem, tj. do 28.06.2022 r.

 

Przy jednoczesnym zakupie „I Reklama na telebimie” oraz „II Stoisko reklamowe” nazwa firmy Reklamodawcy będzie wymieniona przez konferansjera podczas imprezy.

Przy zakupie dwóch lub więcej ofert reklamowych istnieje możliwość obniżenia opłaty.


Dni Jarosławia – Reklama

Regulamin Strefy Handlowej Dni Jarosławia 2022

 Formularz zgłoszeniowy dla wystawców

 

 


Galeria

 • BURMISTRZ MIASTA JAROSŁAWIA WALDEMAR PALUCH CENTRUM KULTURY I PROMOCJI W JAROSŁAWIU ZAPRASZAJĄ NA DNI JAROSŁAWIA oraz IV Zlot Foodtrucków 1-3 lipca 2022 Rynek Od 1 do 3 lipca miasto Jarosław będzie świętowało swoje Dni. Podczas tej największej imprezy plenerowej w Jarosławiu, nie zabraknie licznych pokazów, koncertów i atrakcji dla całych rodzin. Gwiazdą tegorocznych „Dni Jarosławia” będzie: Sylwia Grzeszczak – Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity. PROGRAM: 1 LIPCA – PIĄTEK 15.00 – ŻARCIOWOZY – Zlot Foodtrucków – DMUCHAŃCE dla dzieci 21.00-21.15 Pokaz Multimedialny Fontanny 2 LIPCA – SOBOTA 12.00 – ŻARCIOWOZY – Zlot Foodtrucków – DMUCHAŃCE dla dzieci 17.00 – Koncert DUCTILE DRIVERS 18.00 – Koncert AGA WALCZAK 19.00 – Koncert POLONICA 20.00 – Koncert MODESTA PASTICHE 21.20 – Uroczyste otwarcie Dni Jarosławia – Gwiazda wieczoru SYLWIA GRZESZCZAK 22.30-00.30 – Dyskoteka z DJ Claus 3 LIPCA – NIEDZIELA 12.00 – ŻARCIOWOZY – Zlot Foodtrucków – DMUCHAŃCE dla dzieci 13.00 – Animacje i konkursy z „ŻARCIOWOZY TOUR” 14.00 – Pokaz sztuk walki JU-JITSU oraz SEIMEIDO – Stowarzyszenie Miłośników Sztuk Walki IWARASHII 15.30 – „KOSMICZNY LOT” – rodzinne zabawy z PALMONUTKĄ 17.00 – „NASZEMU MIASTU” – występy zespołów: - Jarosławska Orkiestra Dęta „LAUDATE DOMINUM” - Zespół Tańca Ludowego „JAROSŁAWIAKI” - Zespół Piosenki Biesiadnej „AKADEMICY” - Zespół Piosenki Estradowej „SWAY” 20.00 – Koncert finalisty „MAM TALENT” ALEXANDER MARTINEZ 21.00-23.00 Biesiada z Zespołem SUN RIVER Dni Jarosławia - Reklama Regulamin Strefy Handlowej Dni Jarosławia 2022 Formularz zgłoszeniowy dla wystawców
 • BURMISTRZ MIASTA JAROSŁAWIA WALDEMAR PALUCH CENTRUM KULTURY I PROMOCJI W JAROSŁAWIU ZAPRASZAJĄ NA DNI JAROSŁAWIA oraz IV Zlot Foodtrucków 1-3 lipca 2022 Rynek Od 1 do 3 lipca miasto Jarosław będzie świętowało swoje Dni. Podczas tej największej imprezy plenerowej w Jarosławiu, nie zabraknie licznych pokazów, koncertów i atrakcji dla całych rodzin. Gwiazdą tegorocznych „Dni Jarosławia” będzie: Sylwia Grzeszczak  – Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity.   PROGRAM: 1 LIPCA – PIĄTEK 15.00 – ŻARCIOWOZY – Zlot Foodtrucków            – DMUCHAŃCE dla dzieci 21.00-21.15 Pokaz Multimedialny Fontanny              2 LIPCA – SOBOTA 12.00 – ŻARCIOWOZY – Zlot Foodtrucków            – DMUCHAŃCE dla dzieci 17.00 – Koncert DUCTILE DRIVERS 18.00 – Koncert AGA WALCZAK 19.00 – Koncert POLONICA 20.00 – Koncert MODESTA PASTICHE 21.20 – Uroczyste otwarcie Dni Jarosławia – Gwiazda wieczoru  SYLWIA GRZESZCZAK 22.30-00.30 – Dyskoteka z DJ Damson i DJ Claus   3 LIPCA – NIEDZIELA 12.00 – ŻARCIOWOZY – Zlot Foodtrucków            – DMUCHAŃCE dla dzieci 13.00 – Animacje i konkursy z „ŻARCIOWOZY TOUR” 14.00 – Pokaz sztuk walki JU-JITSU oraz SEIMEIDO – Stowarzyszenie Miłośników Sztuk Walki IWARASHII 15.30 – „KOSMICZNY LOT” – rodzinne zabawy z PALMONUTKĄ 17.00 – „NASZEMU MIASTU” – występy zespołów: - Jarosławska Orkiestra Dęta „LAUDATE DOMINUM” - Zespół Tańca Ludowego „JAROSŁAWIAKI” - Zespół Piosenki Biesiadnej „AKADEMICY” - Zespół Piosenki Estradowej „SWAY” 20.00 – Koncert finalisty „MAM TALENT” ALEXANDER MARTINEZ 21.00-23.00 Biesiada z Zespołem SUN RIVER Dni Jarosławia - Reklama Regulamin Strefy Handlowej Dni Jarosławia 2022  Formularz zgłoszeniowy dla wystawców