Gorące lato na jarosławskim rynku

To będzie gorące lato na jarosławskim rynku!

Poniżej prezentujemy co i kiedy czeka nas w ten wakacyjny czas:
 • 28.06 – Zlot Foodtrucków – Żarciowozy już po raz szósty przyjadą do Jarosławia. Foodtrucki będą z nami przez trzy dni.
  W tym czasie nie zabraknie również dmuchańców BartFun.
 • 29. 06Dni Jarosławia 2024 – przez dwa dni miasto Jarosław będzie świętowało swoje Dni. Podczas tej największej imprezy plenerowej w Jarosławiu, nie zabraknie licznych pokazów, koncertów i atrakcji dla całych rodzin.
  Gwiazdą Dni Jarosławia będzie Małgorzata Ostrowska!
 •  05-06.07 – Zapraszamy na Rajd Doliny Sanu – 3 Rundę Rajdowych Mistrzostw Południa. Czeka na nas prawie 50 km rywalizacji na widowiskowych odcinkach specjalnych.
 • 19.07 – Letnie Dobranocki – Uwielbiany przez najmłodszych (i nie tylko) Teatr Lalek „Bajka” zawita do nas z nowymi przedstawieniami.
 • 19.07 – Kino pod Gwiazdami – jakie kino jest najlepsze? Oczywiście plenerowe! Zapraszamy na fantastyczny film „Hugo i jego wynalazek”.
 • 20.07 – Letnie Muzykowanie – dobrej muzyki w te wakacje również nie zabraknie. Zapraszamy na koncert „Muzyka letnich dźwięków”.
 • 21.07 i 04.08 – Spacer z Przewodnikiem – W tym roku będziemy odkrywać „Drugi Złoty Wiek Jarosławia, czyli miasto na przełomie XIX i XX w.”.
 • 26.07 – Letnie dobranocki – Teatr Lalek „Bajka” zaprasza wszystkie dzieci na swój kolejny spektakl.
 • 26.07 – Kino pod Gwiazdami – Seans pod chmurką to doskonała propozycja na letni wieczór. Wiemy, że kochacie zwierzęta tak jak Robert Downey Jr. w roli Doktora Dolittle.
 • 27.07 – Letnie Muzykowanie – zapraszamy na wyjątkowy koncert w klimacie gypsy jazz w wykonaniu zespołu Gentelmen’s Retro Music.
 • 28.07 i 11.08 – Spacer z Przewodnikiem – Zapraszamy do podążania z przewodnikiem „Jarosławskimi śladami generała brygady Wacława Scaevoli-Wieczorkiewicza”! Spacerek realizowany z okazji obchodów Roku gen. bryg. Wacława Scaevoli-Wieczorkiewicza.
 • 22.08 – Jarmark Jarosławski – Lato na jarosławskim rynku zakończy Jarmark Jarosławski. Z niecierpliwością czekamy, aż nasze miasto po raz kolejny przemieni się w miejsce wypełnione handlem, teatrem i muzyką! Gwiazdą Jarmarku będą Tęgie Chłopy
Zapraszamy na wszystkie wydarzenia organizowane przez Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. Mamy nadzieję, że zechcecie spędzić to lato razem z nami 🙂

Galeria

 • Gorące lato na jarosławskim rynku Od: 29/06/2024 12:00:00 Do: 25/08/2024 18:00:00 Rynek To będzie gorące lato na jarosławskim rynku! Poniżej prezentujemy co i kiedy czeka nas w ten wakacyjny czas: 28.06 – Zlot Foodtrucków – Żarciowozy już po raz szósty przyjadą do Jarosławia. Foodtrucki będą z nami przez trzy dni. W tym czasie nie zabraknie również dmuchańców BartFun. 29. 06 – Dni Jarosławia 2024 – przez dwa dni miasto Jarosław będzie świętowało swoje Dni. Podczas tej największej imprezy plenerowej w Jarosławiu, nie zabraknie licznych pokazów, koncertów i atrakcji dla całych rodzin. Gwiazdą Dni Jarosławia będzie Małgorzata Ostrowska! 05-06.07 – Zapraszamy na Rajd Doliny Sanu – 3 Rundę Rajdowych Mistrzostw Południa. Czeka na nas prawie 50 km rywalizacji na widowiskowych odcinkach specjalnych. 19.07 – Letnie Dobranocki – Uwielbiany przez najmłodszych (i nie tylko) Teatr Lalek „Bajka” zawita do nas z nowymi przedstawieniami. 19.07 – Kino pod Gwiazdami – jakie kino jest najlepsze? Oczywiście plenerowe! Zapraszamy na fantastyczny film „Hugo i jego wynalazek”. 20.07 – Letnie Muzykowanie – dobrej muzyki w te wakacje również nie zabraknie. Zapraszamy na koncert „Muzyka letnich dźwięków”. 21.07 i 04.08 – Spacer z Przewodnikiem – W tym roku będziemy odkrywać „Drugi Złoty Wiek Jarosławia, czyli miasto na przełomie XIX i XX w.”. 26.07 – Letnie dobranocki – Teatr Lalek „Bajka” zaprasza wszystkie dzieci na swój kolejny spektakl. 26.07 – Kino pod Gwiazdami – Seans pod chmurką to doskonała propozycja na letni wieczór. Wiemy, że kochacie zwierzęta tak jak Robert Downey Jr. w roli Doktora Dolittle. 27.07 – Letnie Muzykowanie – zapraszamy na wyjątkowy koncert w klimacie gypsy jazz w wykonaniu zespołu Gentelmen’s Retro Music. 28.07 i 11.08 – Spacer z Przewodnikiem – Zapraszamy do podążania z przewodnikiem „Jarosławskimi śladami generała brygady Wacława Scaevoli-Wieczorkiewicza”! Spacerek realizowany z okazji obchodów Roku gen. bryg. Wacława Scaevoli-Wieczorkiewicza. 22.08 – Jarmark Jarosławski – Lato na jarosławskim rynku zakończy Jarmark Jarosławski. Z niecierpliwością czekamy, aż nasze miasto po raz kolejny przemieni się w miejsce wypełnione handlem, teatrem i muzyką! Gwiazdą Jarmarku będą Tęgie Chłopy Zapraszamy na wszystkie wydarzenia organizowane przez Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. Mamy nadzieję, że zechcecie spędzić to lato razem z nami 🙂