Niedzielne Spacerki po Jarosławiu z Przewodnikiem – Zapisane w kamieniu – miejskie pomniki i tablice

Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu zaprasza na „Niedzielne Spacerki po Jarosławiu z Przewodnikiem”. Podczas tegorocznej edycji, uczestnicy poznają kobiety, które zapisały się w historii miasta oraz wydarzenia i postacie, które znalazły się na pomnikach będących elementem miejskiego krajobrazu.

Aktywne spędzenie niedzielnego popołudnia z możliwością odkrywania jarosławskich tajemnic na stałe zapisało się w programie Kulturalnego Lata w Mieście.

Spacerując ulicami Jarosławia nie da się nie zwrócić uwagi na pamiątkowe tablice oraz pomniki zdobiące miejski krajobraz. Być może nie raz ktoś rozmyślał nad tym dlaczego one znajdują się w takim a nie innym miejscu i komy zostały poświęcone. Na te pytania odpowie spacer „Zapisane w kamieniu – miejskie pomniki i tablice” w ramach cyklu Niedzielnych Spacerków po Jarosławiu z Przewodnikiem.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 8 sierpnia, na godzinę 15:00. Zbiórka przed kamienicą Attavantich (Rynek 5).

Wstęp wolny.

 

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Wydarzenia odbędą się z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa.


Galeria

  • Niedzielne Spacerki po Jarosławiu z Przewodnikiem Zapisane w kamieniu - miejskie pomniki i tablice,, 8 sierpnia, godz. 15:00 zbiórka pod kamienicą Attavantich, wstęp wolny oprowadza Małgorzata Jaworowska