Data publikacji: 12/04/2024

ART INK FESTIVAL & MOTOSERCE w Jarosławiu!

To był niesamowity weekend pełen sztuki i wspólnoty. Art Ink Festival & Motoserce to niecodzienne spotkanie ze sztuką tatuażu połączone z ogólnopolską akcją zbiórki krwi .

Podczas festiwalu Sala Lustrzana oraz Galeria Główna u Attavatich przemieniły się w prawdziwe studio tatuażu. Odwiedzający mieli okazję na żywo zobaczyć jak powstają autorskie tatuaże tworzone przez najbardziej utalentowanych tatuatorów z całej polski. Każdy z nich dzielił się swoją charyzmą i reprezentował niepowtarzalny styl. Jednym z głównych elementów imprezy był konkurs, w trakcie którego studia tatuażu walczyły o zdobycie miejsc i głównej nagrody w jednej z sześciu kategorii. Na wydarzenie zgłosiło się ponad 20 profesjonalnych tatuatorów, a autorów najlepszych prac wyłoniło jury.

Wśród brzęczących maszyn tatuażowych i kolorowych wzorów, serca uczestników biły z jeszcze większą siłą, gdy oddawali krew, dając szansę na nowe życie tym, którzy jej potrzebowali.

Na rynku zagościli motocykliści z Road Runners MC Poland Chapter Jarosław i zabytkowe Sabby.
Dobrą muzykę zapewniły lokalne zespoły: Ariel Muzyk Ulicy, KMNC Familia,  Repo Korzeń i THERAPIA
Na zakończenie przed uczestnikami festiwalu wystąpił zespół Cochise.

Art Ink Festiwal był nie tylko świętem sztuki ciała, ale także wyrazem solidarności, który zachwycił swoim klimatem, świetną muzyką i mistrzowskimi tatuażami.


Galeria