Centrum Informacji Turystyczno-Kulturalnej

Centrum Informacji Turystyczno-Kulturalnej mieści się na parterze kamienicy Attavantich, stanowi integralną część Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. Jego podstawowym zadaniem jest promocja miasta i regionu oraz świadczenie usług w zakresie informacji turystycznej i kulturalnej.

W CITK mieszkańcy i turyści mogą uzyskać potrzebne informacje, otrzymać bezpłatne plany miasta, ulotki i foldery dotyczące atrakcji turystycznych i aktualnie organizowanych wydarzeń. Prowadzona jest także sprzedaży pamiątek związanych z miastem, do których zalicza się także bogata oferta wydawnicza.

O wyjątkowo wysokim standardzie oferowanych usług świadczy przyznany przez Polską Organizację Turystyczną – najwyższy z obowiązujących – czterogwiazdkowy (****) certyfikat. Dzięki współpracy z Green Velo, Centrum Informacji Turystyczno-Kulturalnej to również miejsce przyjazne turystyce rowerowej. Pracownicy CIT-K zajmują się także kompleksową obsługą Podziemnego Przejścia Turystycznego, wiodącej atrakcji turystycznej miasta.

To dzięki pasji i zaangażowaniu informatorów turystycznych, Centrum Informacji Turystyczno-Kulturalnej jest miejscem dla ludzi, w którym każdy zainteresowany Jarosławiem, jego historią i tym co miasto ma do zaoferowania, znajdzie coś dla siebie.

Kliknij aby przejść na kolejną podstronę