Data publikacji: 27/05/2022

Dla Ciebie Mamo!

Kabaret „Młodzi Duchem” w czwartek 26 maja zainaugurował sezon plenerowy Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.

Po jesienno-zimowej przerwie na scenę plenerową w parku miejskim przy ul. Czesławy Puzon ps. „Baśka” powróciły „Muzyczne Czwartki”.

W ramach cyklu, na scenie, w przepięknej naturalnej scenerii, prezentują się seniorskie grupy artystyczne działające w Jarosławiu.

26 maja, w programie dedykowanym wszystkim mamom w dniu ich święta wystąpił Kabaret „Młodzi Duchem”. Prezentowane w trakcie programy piosenki, skecze i scenki rodzajowe, dostarczyły licznie zgromadzonej publiczności dużo radości, wzruszeń oraz szczerego śmiech.

W programie o pięknym tytule „Dla Ciebie Mamo!” nie zabrakło takich utworów muzycznych jak „Tobie mamo”, „List do matki” czy „Kocha się raz”.

Niezmiernie cieszymy się, że już pierwszy występ w ramach cyklu „Muzyczne Czwartki” cieszył się tak dużym zainteresowaniem z Państwa strony, wierzymy że kolejne również będą mogły liczyć na doskonałą publiczność. Następny „Muzyczny Czwartek” odbędzie się 2 czerwca o godzinie 18:00. Tym razem na scenie zaprezentuje się Zespół Piosenki Biesiadnej „Akademicy”


Galeria