Data publikacji: 23/10/2021

Galeria Główna – „Trzy światy” – Teresa Ulma, Natalia Ulma, Alicja Kopeć

Galeria Główna u Attavantich
zaprasza na wystawę
„Trzy Światy”
Teresa Ulma, Natalia Ulma, Alicja Kopeć

Wernisaż wystawy: 4 listopada, godzina 18:00
Czas trwania wystawy: 5 listopada – 27 listopada

 

Teresa Ulma – urodzona w Jarosławiu. Uczęszczała do Liceum Plastycznego, a po ukończeniu szkoły studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, pastelą oraz działaniami łączącymi różne techniki. Zorganizowała kilkanaście wystaw indywidualnych, brała też udział w licznych wystawach zbiorowych. Od 1989 roku uczy w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu.

Więcej informacji na stronie artystki.

 

Alicja Kopeć – absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Jarosławiu. Ukończyła studia na kierunku Grafika na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego. Lubi podróże, taniec i dobrą muzykę. W twórczości skupia się głównie na rysunku i grafice komputerowej.

 

Natalia Ulma – absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Jarosławiu, ukończyła studia na kierunku Sztuka Ogrodowa. Poprzez obrazy pragnie dzielić się zachwytem nad pięknem przyrody, zwłaszcza tej najbliższej i pyta o relację człowieka z otaczającym go światem. Przedstawiając przyrodę chce także wyrazić poprzez nią swoje uczucia i emocje. Prace tworzy głównie w technice pastelowej oraz farbami akrylowymi.


Galeria

  • Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu zaprasza do Galerii Głównej u Attavantich na wystawę |