Data publikacji: 26/11/2020

Zmiany w pracy Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu

W związku z nałożonymi w walce z Covid-19 obostrzeniami Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu do 29 listopada pozostaje zamknięte dla odwiedzających. Zamykając drzwi ponownie otwieramy okno…

 Po letnio jesiennym czasie powrotu do pewnej normalności w funkcjonowaniu, znowu musimy zamknąć nasze drzwi dla odwiedzających. Jednak nie ma się czego obawiać! Tak jak wiosną przenosimy większość naszych działań do sfery wirtualnej.

Nasi pracownicy pracują nad nową formułą dobrze znanej akcji #ckipwsieci. Chcemy dać Wam jeszcze więcej w jeszcze bardziej atrakcyjnej formie.

W oczekiwaniu na nowości przypominamy, że cieszący się dużą popularnością cykl „Czy wiesz, że…” zostaje przeniesiony z soboty na poniedziałek. Posty dotyczące ciekawostek związanych z naszym miastem będą pojawiały się na naszym profilu Facebook w samo południe  #citkczywieszze

W każdą środę wspólnie przemierzać będziemy szlaki turystyczne wiodące przez Jarosław. Obecnie kontynuujemy wędrówkę szlakiem dziedzictwa pokoszarowego. #ckipszlakwsieci

Wyprawę do tajemnic, „Co w kuchni pissszy…” odbywamy tradycyjnie w czwartki. Razem poznamy smaki, aromaty, sprzęty kuchenne czy potrawy, które kiedyś królowały w jarosławskiej mieszczańskiej kuchni. #kuchniappt

Powracamy także do serii „ckippoleca”. W każdy piątek o godzinie 19:00 przedstawimy Wam trzy propozycje kulturalnych wydarzeń online, w których będziecie mogli wziąć udział w weekend.

Już teraz zapraszamy na transmisje koncertu „Sen o Lwowie” w wykonaniu Dagmary Moskwy. Koncert online odbędzie się w piątek 13 listopada o godzinie 18:00.

Więcej informacji o #ckipwsieci będziemy publikować na bieżąco, zatem zachęcamy do polubienia i obserwowania profilu Facebook.

Przypominamy również, że Centrum Informacji Turystyczno-Kulturalnej realizuje sprzedaż wysyłkową wydawnictw i pamiątek, a przemiłe panie z obsługi CIT-K zawsze pomogą z wyborem odpowiedniego upominku. A już od 1 grudnia zapraszamy do CIT-K osobiście po wybór i zakup upominków i pamiątek. 

Nasi pracownicy pozostają do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00:

Centrum Informacji Turystyczno-Kulturalnej i Podziemne Przejście Turystyczne

  • tel. 16 624 89 89, 881 500 889,
  • e-mail: 📧informacja@ckip.jaroslaw.pl, podziemia@ckip.jaroslaw.pl

Galeria Główna u Attavantich

  • tel. 530 195 168,
  • e-mail: galeria@ckip.jaroslaw.pl

Zachęcamy do kontaktu!