Data publikacji: 25/09/2009

VYSKOV MIASTO PARTNERSKIE…

13.09 2009r. Delegacja z Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu  w ramach współpracy miast partnerskich odwiedziła miasto Vyskov. Wizyta miala na celu promowanie naszego miasta, jak również wzajemną wymianę materiałow promujących miasta. Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Jaroslawiu P. Iwona Turek wraz z delegacją miała okazję z bliska zapoznać się ze strukturą pracy Centrum Kultury w Vyskov. Wymiana informacji jest niezwykle ważnym elementem, który łączy miasta pozwalając  tym samym na przyjazną współpracę. Delegacja z Jarosławia uczestniczyła na koncercie MEZINARODNIHO FESTIVALU DETSKYCH PEVECKYCH SBORU ZPIVEJFEST 2009. Promocja naszego miasta to nie tylko element marketingu ale przed wszystkim szansa na rozwój w przyszłości.


Galeria