Data publikacji: 12/03/2024

Wagary w Jarosławiu

Jak WAGARY to tylko z Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu!

Dzień Wagarowicza to bez wątpienia ulubione święto większości uczniów, którzy tego dnia omijają szkolne ławki, aby nacieszyć się pierwszym dniem wiosny. A może by tak połączyć przyjemne z pożytecznym? Co Wy na to?

Zapraszamy 21 marca na zwiedzanie Podziemnego Przejścia Turystycznego w Jarosławiu oraz Podziemnej Trasa Turystycznej im. prof. Feliksa Zalewskiego w Jarosławiu, podczas którego będzie można usłyszeć opowieści o zwyczajach związanych z powitaniem wiosny. Ponadto to w ofercie zwiedzanie miasta z przewodnikiem.

Psyt… ci, którzy wykażą się kreatywnością i przebiorą się w Dniu Wagarowicza, dostaną od nas rabat – 50% na zwiedzanie.

Informacje oraz zapisy w  Informacja Turystyczno-Kulturalna w Jarosławiu, ul. Rynek 5 lub pod nr tel. 16 624 89 89


Galeria

  • Jak WAGARY to tylko z Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu! Dzień Wagarowicza to bez wątpienia ulubione święto większości uczniów, którzy tego dnia omijają szkolne ławki, aby nacieszyć się pierwszym dniem wiosny 🙂 A może by tak połączyć przyjemne z pożytecznym? Co Wy na to? Zapraszamy 21 marca na zwiedzanie Podziemne Przejście Turystyczne w Jarosławiu oraz Podziemna Trasa Turystyczna im. prof. Feliksa Zalewskiego w Jarosławiu, podczas którego będzie można usłyszeć opowieści o zwyczajach związanych z powitaniem wiosny. Ponadto to w ofercie zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Psyt… ci, którzy wykażą się kreatywnością i przebiorą się w Dniu Wagarowicza, dostaną od nas rabat – 50% na zwiedzanie. Informacje oraz zapisy w  Informacja Turystyczno-Kulturalna w Jarosławiu, ul. Rynek 5 lub pod nr tel. 16 624 89 89