Galeria w Holu – Zespół Szkół Innowacyjnych cz. II
Galeria w Holu u Attavantich zaprasza na wystawy: „Gramy w zielone” – wystawa prac uczniów architektury krajobrazu ZSI pod kierunkiem dr Beaty Jagieły „Pamiętajmy o ogrodach…” – wystawa prac uczniów (…).





