Malować można było się samemu lub skorzystać z pomocy prowadzących. Na ciałach uczestników zajęć powstały intrygujące wzory, rysunki oraz całe kompozycje.
Nietypowe malarskie spotkanie pozwoliło wszystkim poszerzyć własną wyobraźnię.
Nietypowe malarskie spotkanie pozwoliło wszystkim poszerzyć własną wyobraźnię.
Nowość wydawnicza! „Reminiscencje Jarosławskie. Cienie i blaski życia codziennego w publicznej przestrzeni komunikacyjnej Jarosławia i jego okolic od końca XIX wieku do lat 30. XX wieku” autorstwa Zbigniewa Zięby. Autor (…).
Galeria w Holu u Attavantich zaprasza na wystawę „Projekty uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. S. Wyspiańskiego w Jarosławiu z Pracowni Ubioru – moda zrównoważona, idea recyklingu we współczesnym designie” (…).
Galeria Debiutów u Attavantich zaprasza na wystawę Jagody Szczębary malarstwo Wystawa prac uczennicy Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jarosławiu. styczeń 2026